Pazar günü de şık olabiliriz…Hem rahat hem şık Pazar trendleri…

Gelecek pazar günü için rezervasyon yapmaya karar verdiğimizde ne kadar motive olacağız… Tabi bütçeye de iyi bakmak lazım malum pahalılık ! Evet, bir haftalık bayram tatili süper bir fikir geliyorsa da tatil sonrası iş başı ayrıca strese sokabilir bizleri.

Pazarları bazen hiç dışarı adım atmadan bütün gün kanepede televizyon izleyip tembel bir gün geçirmek isteriz ! İşte geleneksel bir pazar günü geçirdiğiniz varsayıldığında kendinizi içinde bulabileceğiniz birkaç durum.

Relax Pazar

Bir film izleyebilirsin, belki kendinizi şımartıp dışardan sipariş verebilirsin ve birlikte vakit geçirmeyi sevdiğin biriyle takılabilirsin ,eşiniz , ya da kankanızla. İhtiyacınız olan tek şey yoga pantolonu ve büyük, rahat bir süveter.

Sabahlığınızla Markete Gitmemelisiniz!

Sabah 10 gibi uyandığınız, çay veya kahve demlediğiniz, pazen sabahlığınızın içinde takıldığınız ve telefonla vakit geçirdiğiniz günlerden biri. Çok şey yapmak için gerçek bir baskı yok… Ohhh biraz siyasi ve ekonomik haberler , halkın nabzını dinlemek çok keyifli pazar sabahları !

Yavaş yavaş, gerçekten kalkıp hafta boyunca market alışverişi yapmanız gerektiğini fark edersiniz. Yarın işten sonra yapabilir misin? Hayır, tembel bir pazar. Evden çıkmak güzel olacak özellikle güneşli bir günse!

Tek yapmanız gereken tayt , tulum veya kot pantolon giymek (mağazada bir komşunuza rastlarsanız tunik nasıl olur?) ve alışveriş listesini unutmayın. Eve döndüğünüzde hiçbir şey değişmemiş gibi sabahlık ve terlik moduna geri dönebilirsiniz.

Atletik Bir Pazar Günü

Öğleden önce yoga dersine veya yürüyüşe gitmeyecek olsanız bile, yoga pantolonunu ve ya spor kıyafetlerinizi giyebilirsiniz bu sizi spor yapmaya motive edecektir . En kötü durum senaryosu, bütün gün rahat hissedeceksiniz .

Arkadaşınız Pijama Gününde Sizi Şaşırtıyor

Pijamaların içindesin. Rahat, nasıl hissettiğinizi ifade eden kelimenin yarısıdır. Kankanızı tekrar gün batımına doğru görmek istiyorsunuz onu pijama partinize davet edin. Bir pazar keyif çayı ve kek yapın. En sevdiğiniz filmi izleyin ve her zaman yaptığınız gibi onun hakkında konuşun azıcık da dedikodu :)) Tembel bir pazar geçirip dışarı çıkmak istenmiyorsanız pijama partisi yapın! Ne olursa olsun, rahat kalacaksın.

Jeans Veya Rahat Bir Alt Giyerek Brunch Yapabilirsiniz

Bir arkadaşınızla lokal bir yer de brunch mı yapacaksınız ? Kot pantolon ve düz bir t shirt veya gömlek. “Açık hava masasına otur” türünden bir günse, t shirtü her zaman beline bağlayabilirsin. Bu şekilde, eve döndüğünüzde, günün geri kalanında işinizi kolaylaştırmaktan çekinmeyecek bir kıyafet içindesiniz.

Öğlen Şenliği

Bazı yakın arkadaşlar temalı bir parti, yarışma gecesi veya belki bir kitap kulübü toplantısı düzenliyor. Genellikle çok şık değildir, ancak son birkaç kez onların evinde bulunduğunuzda, ona çekidüzen vermek canlandırıcıydı. Yumuşak bir bluz ve rahat bir pantolon giymelisiniz. Pazar konforu ve pazar gününün en iyisi bir arada.

Randevu Gecesi

Eyvah ! Randevu gecesi olduğunu tamamen unutmuşsun. Neyse ki restoran, rezervasyonunuzun yarım saat ertelendiğini bildirmek için sizi aradı. Harika. Ekstra zamanın var !

Pazar gününün üçte ikisini tembellik yaparak geçirmeniz gerektiğinden, duşa girebilir, harika bir chino pantolon üstüne bir gömlek giyip bu duruma en çok hangi ayakkabının yakışacağına karar verebilirsiniz.

Yazan; Zibi London’dan Desıgner Zeynep Moreau

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir