Seda Üren Polat Çiftini Ele Veren Komşu Kavgasına Dair Detayları Anlatınca Duyanları Dumur Etti!

Emrullah Erdinç, kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarıyla tutuklanan Dilan ve Engin Polat’ı bu sürece asıl sokan olayın komşularıyla ettikleri büyük kavga olduğunu söylemişti hatırlarsanız. Kanal D’nin özel haberinde, Polat çiftinin komşularıyla kavgaya tutuşup kendilerine hakim olamadıkları anlar paylaşılmıştı biliyorsunuz ki. Bugün 2. Sayfa programına katılan Polat çiftinin komşusu Seda Üren, kavgaya dair bilinmeyen detayları ilk kez anlattı. 

İşte detaylar ?

Kısa süre içerisinde yaşadıkları yükselişle ve lüks hayatlarıyla MASAK’ın radarına takılan Dilan Polat ve Engin Polat, kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi biliyorsunuz ki.

Bu tutuklanmanın ardından Gazeteci Emrullah Erdinç, dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Erdinç, çifti ele veren şeyin maddiyat odaklı paylaşımlarından ziyade komşularıyla ettikleri bir kavga olduğunu iddia etmişti.

Emrullah Erdinç’in bahsettiği kavganın görüntüleri Kanal D’nin özel haberiyle ortaya çıkmıştı ?

Ardından Emrullah Erdinç, site sakini Metin Bey’in eşinin ifadesinden bahsetmişti. İddialara göre Engin Polat, bağırarak geldi ve evin dış kapısına tekme atarak eve girdi. Ardından Metin Bey’e ağza alınmayacak küfürler etti. Yine Dilan Polat da eve gelerek “Öldüreceğiz, keseceğiz” diye küfürler ve tehditler savurdu.

İşte Seda Üren bugün katıldığı 2. Sayfa programında Polat çiftini ele verdiği söylenen kavganın detaylarını ilk kez açıkladı ve hepimize kısa süreli bir şok yaşattı.

Polat çiftiyle aynı sitede oturan Seda Üren, olayı anlatmaya “Onların yüzünden gecenin ikisinde polis kapımızı çaldı” diyerek başladı.

Seda Üren, açıklamalarına şu ifadelerle devam etti:

“Ondan sonra işte onlar daha üst blokta oturuyorlar. Ondan sonra şimdi tabii ki şeylerde villaların numaraları var. Başındaki harften dolayı savcı demişki kargoda falan da karışıyormuş hani gidin buraya burada oturmadığına dair bir tutanak alın. Sağ olsunlar geldiler çok da kibar davrandılar hani burada da gözüküyor adresleri karışıklık oluyor. Ondan sonra hatta yan komşumuzu da hani şahit olarak getirdiler adres tespitinde burada gözükmediğine dair. O gün onların ilk içeri alındığı gün ben sabaha kadar uyuyamadım mesela sinirden stresten. Sadece düşün hani yaşadıklarını şey yapamıyorum hoş şeyler değil yani. Bir de şey de hoş değil yani ben senin sorunun yüzünden benim çocuğum var. Biz mesela ilk şeyi düşündük yani çocuklarımız yukarıda”

Siz Seda Üren’in açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir