Sevgilisi ile Aynı Yaşta Kızı Olan Mehmet Ali Erbil’in Evlilik Kararına Çocuklarının Tepkisi Merak Konusu Oldu

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 66 yaşında olmasına rağmen genç ruhunu koruyor ve 40 yaşındaki sevgilisine doğum gününde romantik bir evlilik teklifinde bulundu. Ancak bu durum, Erbil’in kızı Yasmin Erbil ile aynı yaşta olan Gülseren Ceylan’ın, Erbil ailesi tarafından kabul görmediği iddialarını gündeme getirdi. Mehmet Ali Erbil, bu konudaki iddialara ise yanıt verdi.

Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil ve genç sevgilisi Gülseren Ceylan, sosyal medya üzerinden aşk hayatlarını tüm dünyaya duyurduktan sonra yaş farkları nedeniyle gündemde yer aldılar.

Gülseren Ceylan, Mehmet Ali Erbil ile aynı yaşam alanını paylaştığını duyurdu ve “Erbil, 30 yaşındaki bir erkeğin bana sağlayamadığı birçok şeyi sağlıyor” ifadesini kullandı.

Kendisinden 40 yaş daha genç olan Erbil ile mutlu bir birliktelik yaşadığını belirten Ceylan’ın bu ilişkisi, ailesi tarafından onaylanmadığı söylentileriyle gündeme geldi.

Mehmet Ali Erbil’in oğlu Ali Sadi’nin şovmene “Evlenemezsin, kardeş falan da istemiyorum” çıkışında bulunduğu söyleniyordu. Mehmet Ali Erbil bu iddialara “Onların bir tek istekleri benim mutlu olmam Ali Sadi bile alıştı valla” dedi.

Gülseren Ceylan ise “Bana alıştılar zaten çocukları ara sıra geliyor geldiklerinde de sohbet ediyoruz” dedi.

Erbil kızı Yasmin Erbil ile ilgili de “Ben onun ilişkisine nasıl saygı duyuyorsam o da saygı duyuyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir