Trabzonspor Abdullah Avcı’ya böyle veda etti…

Olağanüstü genel kurula giden Trabzonspor’da, istifası sonrası bugün kente gelen ve veda görüşmelerine başlayan teknik direktör Abdullah Avcı için özel video hazırladı. Duygusal videoda, takımın geçen yıl şampiyonluk kutlamaları sırasında Avcı’nın söylediği ve kendisinin de en sevdiği şarkı olarak açıkladığı Teşekkür ederim şarkısı ve Avcı’nın kulüpteki 2 buçuk yılına ait görüntüleri paylaşıldı.

Görüntülerde, idmandaki çalışmalar, galibiyet sonrası soyunma odasındaki konuşmalar, oyuncularla kucaklaşması, Süper Kupa zaferi, Süper Lig şampiyonluğu kutlamaları ve Avcının hayalini kurduğu ve gerçekleştirdiği şampiyonluğun fotoğrafını boş bekleyen çerçeveye yerleştirdiği anlar yer aldı. Kulübün son şampiyon hocası olarak ayrılan Avcı için hazırlanan duygu yüklü video, paylaşıldığı sosyal medyada kısa sürede büyük beğeni aldı.

Teşekkürler Abdullah Avcı

Trabzonspor’un paylaştığı videoda, Ben dingin denize değil, Karadeniz’in dalgalı denizine çıktım ifadesiyle başladı hikayemiz1i Süper Lig, 2’si ise Süper Kupa olmak üzere üç tertemiz kupa ve nice zaferler için; teşekkürler Abdullah Avcı ifadeleri yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir