Üçler Döner’in Sahibinden Mustafa Kemal Atatürk’e Hakaret

Üçler Döner’in sahibi Hacı Mustafa Atmaca, sosyal medya hesabından açtığı canlı yayında Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına hakaretlerde bulundu. 

Erzurum’da Üçler Döner adıyla restoranı olan sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken “Hacı Dönerci” lakaplı Hacı Mustafa Atmaca, 10 Kasım tarihinde şok hareket geldi.

Aykırı’nın haberine göre, TikTok’ta açtığı canlı yayında Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti’ni kıyaslarken, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını hedef aldı.

Osmanlı’nın toprak kaybetmediğini ileri süren “Erzurumlu Hacı Dönerci” lakabını da kullanan Hacı Mustafa Atmaca, canlı yayında söylediği sözlerle büyük tepki çekti. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını işaret ederek “Osmanlı toprak kaybetmedi, laikliği getiren o köpekler topraklar kaybetti” dedi.

Bu sırada birçok kullanıcının, Atatürk’ü hedef alan şahsa tepki mesajları gönderdiği görüldü. Kendisine tepki gösteren kullanıcılara “Siz laikler İsrail’e gideceksiniz” diyen Hacı Mustafa Atmaca, birçok kişiyi canlı yayında engelledi ve tepkilere dayanamayıp yayını sonlandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir